.::. Arazi Güneş Enerji Santrali .::.

 

 

 

Ülkemizin dışa bağımlı olduğu en önemli sektör olan enerji alanında, yüksek kapasiteli solar santraller kurarak, 10 yıllık dolar bazlı devlet alım garantisi ile yatırım yapabilirsiniz. Tarımsal faaliyetlere elverişsiz olan atıl durumdaki arazilerinizi solar sistemleri ile değerlendirerek ekonomiye kazandırabilirsiniz.

Güneş sınırsız ve bedavadır. Enerji maliyetlerinizi düşürür veya sıfıra indirir. Temiz, çevreye ve canlılara zararsız, atık içermeyen enerjidir. Modülerdir, taşınabilir ve ihtiyaç halinde sisteme ilaveler yapılabilir.

GElektriğinin üretildiği yerde tüketim imkanı sağlar. Son kullanıcıların yakınına kuruldukları için iletim ve dağıtım cihaz gereksinimi azalır ve yerel elektrik hizmetinin güvenilirliği artar. Elektrikte kaçak ve enerji iletim kayıpları en aza indirilerek, kaçak kullanım maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. İşletme ve bakım maliyetleri diğer sistemlere göre yok denecek kadar azdır. Dağınık elektrik üretimi ve tüketimi sayesinde trafo merkezine yüklenilmez. 40 yıl kullanım ömrü, 25 yıl üretici garantisi vardır.