.::. Firma Profili .::.

 

 

 

Haznedar Energy®; “Üretken Hayat” sloganıyla çıktığı yolda pek çok başarı hikayesini arkada bırakıp, pek çok yeni başarı hikayesini yazarak yoluna devam etmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirme amacıyla her gün siz değerli yatırımcılarına yeni ürün ve hizmetlerini aynı kalite ve en üst seviyede tutmakdır.

HAZNEDAR YENİLEBİLİR ENERJİ; Kısa vadede Güneş Enerjisi Santrali Tarlaları, Çatı Üstü Güneş Enerjisi Santralleri ve Tarımsal Amaçlı Güneş Enerjisi Santralleri, orta ve uzun vadede Rüzgar Enerjisi Santralleri, Biyogaz ve Hibrit Enerji Santralleri kurulum hizmetleri vermeye başlamış olacaktır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kendi bünyemizde bulundurduğumuz kurulum ve teknik servislerimiz ile 7/24 siz yatırımcılarımıza maksimum verimlilikte çalışan sistemler vaad ediyoruz.

Güneş Enerjisi Sistemlerinin yaygınlaşmasını ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmayı hedefliyoruz. Güneşe Enerji Sistemleri ile kendinize, ailenize ve memleketimize yüksek kazançlar sağlamaya çalışıyoruz.

Geleceğin enerjisini, bugünden kuruyoruz...ARA

WHATSAPP